Питання-відповідь

Вже довгий час ми з чоловіком не можемо завести дитину. Скажіть, яке безпліддя зустрічається частіше — чоловіче чи жіноче, кому звертатися до лікаря?

Виявила дивні симптоми, виявилося, що гарднерельоз. Чим краще лікувати гарднерельоз і які прогнози?

Виявили уреаплазму на 3 тижні вагітності, але кажуть, що терапію проводити необов'язково. Чи потрібно насправді лікувати уреаплазму у вагітних?

Давно страждаю сечокам'яною хворобою, підкажіть, будь ласка, як проходить лікування в урології?

Є думка, що запалення передміхурової залози з'являється при недостатньому фізичному навантаженні. Чи справді відсутність спорту в житті чоловіка впливає на розвиток простатиту?

Є підозри на уреаплазмоз. Підкажіть, які препарати слід приймати при уреаплазмі?

Знаходила інформацію в інтернеті, що уреаплазма — умовно-патогенний мікроорганізм, і проводити терапію не обов'язково. Підкажіть, чи лікувати уреаплазму?

Знаю, що з роками ймовірність розвитку урологічних захворювань у чоловіків збільшується. Які найбільш поширені чоловічі хвороби в урології?

Знаю, що мікоплазма іноді є природною складовою мікрофлори піхви у жінок. Коли мікоплазма у мазку є нормою?

Ми з дружиною вже 2 роки намагаємося зачати дитину, все без успіхів. Підкажіть, чи лікується чоловіче безпліддя, і як це зробити?

На другому триместрі вагітності з'явилися ознаки генітального герпесу. На скільки страшне інфікування генітальним герпесом під час вагітності?

Наскільки небезпечне варикоцеле у дітей та підлітків? Чи впливає це захворювання на репродуктивні функції дитини?

Наскільки небезпечний трихомоніаз при вагітності і чи можна обійтися без лікування в даному стані?

Наскільки я знаю, деякі венеричні захворювання пішли в минуле. Які зараз найбільш поширені інфекції ЗПСШ?

Нещодавно відчув симптоми захворювання простати, страшенно боюся йти до лікаря, раптом знадобиться операція? Підкажіть, при яких захворюваннях в урології вдаються до операції?

Нещодавно зіткнувся з дуже неприємною проблемою — генітальним герпесом, як лікувати це захворювання?

Нещодавно у мене виявили хламідіоз, проводжу лікування. Підкажіть, чи небезпечне це захворювання і які наслідки хламідіозу?

Останнім часом постійно страждаю від генітального герпесу, вже набридло лікуватись. Підкажіть, як передається герпес і чому він у мене не лікується?

Останнім часом спостерігаю дивні симптоми, які вказують на венеричні захворювання. Завтра йду до гінеколога, підкажіть які аналізи потрібно здати на ЗПСШ?

Останнім часом спостерігаю порушення в роботі сечової системи: часті позиви до сечовипускання, різь, біль при спорожненні, утруднене сечовипускання, тягучі болі внизу живота, поява нехарактерних білей. Що це цистит чи уретрит, і як відрізнити уретрит від


Новости 1 — 20 з 58
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець