Лікування захворювань простати

Передміхурова залоза являє собою м'язовий орган, який виробляє секреторну рідину, що входить до складу сперми. Саме в цьому органі відбувається обмін чоловічих гормонів, тому його здоров'я є ключовим моментом для кожного чоловіка.

Проходьте огляд у уролога 2 рази на рік!

Проходьте огляд у уролога 2 рази на рік!

Захворювання передміхурової залози дуже поширені, небезпечні серйозними ускладненнями і часто є чинником розвитку онкологічних новоутворень.

Причинами хвороб простати стають патогенні (уреаплазми, хламідії, гарднерели та ін.) Та умовно-патогенні мікроорганізми (кишкова паличка і т. д.), Гормональні порушення, спадковість, віковий фактор.

Симптоми захворювань простати:

 • ускладнене і прискорене сечовипускання;
 • нетримання сечі;
 • помилкові позиви до сечовипускання;
 • хворобливі відчуття в області паху, мошонки, статевого члена, крижової кістки і внизу живота;
 • біль під час сечовипускання і після сексу;
 • сексуальні розлади (еректильна дисфункція, проблеми з еякуляцією та ін.);
 • чоловіче безпліддя.

Захворювання простати: які вони?

 1. Гострий бактеріальний простатит. Характерний для 5-10% молодих людей: його причиною стає незахищений статевий акт і подальше інфікування хворобами ЗПСШ.
 2. Хронічний інфекційний простатит. Його носіями є молоді чоловіки у віці 20-40 років. Найчастіше збудниками цього захворювання є грамнегативні мікроби, кишкова паличка і приховані інфекції статевої сфери. Більшість пацієнтів з таким діагнозом не мало гострої форми простатиту.
 3. Хронічний неінфекційний простатит. Виникає при сидячому способі життя і порушеннях кровообігу. Однак найчастішою причиною такого захворювання є повна впевненість пацієнта в тому, що він хворий, подальшому самостійному лікуванні та прийомі спеціальних добавок від цієї недуги. Це хвороба вразливих чоловіків, які приписують собі різні симптоми і починають самостійне лікування.
 4. Гіперплазія передміхурової залози (аденома). Це нехарактерне збільшення даного органу, що виникає внаслідок хронічних захворювань статевої сфери, частих стресів і гормональних порушень.
 5. Рак передміхурової залози. Статистика каже, що з ним стикаються приблизно 4,5% чоловіків у нашій країні.

При перших ознаках захворювань радимо вам негайно звернутися до фахівця — уролога-андролога. Сучасна медицина дозволяє зберегти чоловіче здоров'я на довгі роки.