Консультація андролога

Лікар, який займається проблемами і патологіями репродуктивного чоловічого здоров'я, це — андролог. До такого фахівця найчастіше звертаються з питань сексуальних і репродуктивних розладів, захворювань передміхурової залози, яєчок, вирішення проблем чоловічої контрацепції та ін. До сфери відповідальності андролога входять педіатричні захворювання статевої системи, хвороби зовнішніх статевих органів, а також затримки статевого розвитку у хлопчиків. До цього лікаря часто звертаються з питань безпліддя у чоловіків.

Регулярне відвідування лікаря і виконання рекомендацій — запорука чоловічого здоров'я!

Регулярне відвідування лікаря і виконання рекомендацій — запорука чоловічого здоров'я!

Варто відрізняти урологію від андрології: останнім часом в обов'язки урологічного спеціаліста входять більше патології сечовидільного тракту, незважаючи на те, що сечова і статева системи у чоловіків тісно пов'язані між собою.

Зверніться до лікаря андролога при наступних симптомах:

У разі скарг на функціонування сечостатевої системи слід якомога швидше записатися на огляд до хорошого андролога. У Києві сьогодні відкрито велику кількість клінік, в яких веде прийом даний фахівець. Постарайтеся вибрати висококваліфікованого лікаря, який має великий стаж і хороші відгуки в інтернеті. Пам'ятайте: хороший андролог ніколи не поставить діагноз без результатів аналізів і детальної діагностики.

На консультації у андролога вам необхідно буде розповісти про проблеми, які вас турбують, за необхідності пройти огляд, лабораторні та діагностичні дослідження. Тільки після цього лікар зможе призначити необхідне лікування.