Біль при сечовипусканні

Ріжучі болі і печіння при сечовипусканні, на жаль, найчастіше не сприймаються чоловіком всерйоз. Зазвичай після виявлення болів при сечовипусканні слідує лікування народними засобами або за порадами друзів та інтернету.

У чоловіків дані симптоми супроводжуються:

  • слабкістю;
  • втомою;
  • підвищенням температури;
  • нехарактерними виділеннями зі статевих шляхів;
  • помутнінням сечі;
  • неприємними відчуттями під час статевого акту.

Якщо ви виявили у себе всі ці симптоми, не зволікайте: терміново звертайтеся до лікаря, щоб уникнути загального запалення і ускладнень.

Причини болю при сечовипусканні

Найбільш поширеною причиною болів при сечовипусканні є інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом:

Також викликають болі при сечовипусканні у чоловіків цистит, уретрит і сечокам'яна хвороба. На жаль, даний симптом часто свідчить про наявність пухлинних утворень сечостатевої системи, а також про простатит.

Болі при і після сечовипускання можуть турбувати чоловіків, схильних до алергії. Таку реакцію організму можуть викликати звичайні гігієнічні засоби, вживання міцного чаю, алкогольних напоїв, спецій, приправ і цитрусових.

Якщо болі при сечовипусканні є наслідком алергічної реакції, слід просто виключити вплив перерахованих вище факторів на організм чоловіка.

Якщо ви відчуваєте біль, слід терміново звернутися до уролога для уточнення діагнозу і адекватного лікування.

Для зниження больового синдрому можна промити сечовий міхур в домашніх умовах. Для цього випийте 2 склянки простої води, потім 1 стакан розчину з содою (сода і вода в співвідношенні один до одного). Але те, що біль вщух, не означає, що потрібно відкладати візит до лікаря: зробіть це якомога швидше.