Консультація уролога

Уролог — медичний спеціаліст, який займається патологіями сечостатевої системи у чоловіків і жінок. Лікар-уролог веде прийом, проводить огляд, діагностику та лікування органів сечостатевої системи:

Консультація і огляд уролога необхідні мінімум 1-2 рази на рік.

Консультація і огляд уролога необхідні мінімум 1-2 рази на рік.

Хороший уролог сьогодні, на жаль, — велика рідкість, оскільки такий розділ медицини, як урологія, відокремився від хірургії зовсім недавно. Тому вузькоспеціалізованих лікарів у Києві знайти поки складно, незважаючи на величезну кількість урологічних клінік.

Спектр захворювань, якими займається уролог, досить різноманітний. Всі вони поділяються на дві пов'язані між собою групи — хвороби статевої та сечової системи. До першої групи відносяться:

Захворювання цієї групи досить небезпечні, оскільки призводять до чоловічого безпліддя та порушення статевої функції.

Безпліддям займається окремий фахівець — андролог. Саме цей лікар допомагає налагодити дітородні функції і нарешті стати батьком.

Серед хворіб сечової системи традиційно виділяють:

Коли потрібно записатися на консультацію до уролога?

Кожен чоловік повинен проходити консультацію та огляд у хорошого уролога 2 рази на рік.

При виявленні будь-яких симптомів захворювань сечостатевої системи, таких як: домішка крові або гною в сечі, хворобливі відчуття при сечовипусканні і під час статевого акту, необхідно терміново записатися на консультацію до хорошого уролога. Доктор проведе зовнішній огляд, призначить необхідні лабораторні дослідження і призначить курс лікування.

Своєчасна терапія порушень сечостатевої системи значно збільшує тривалість статевого життя і попереджає розвиток ускладнень.