Дитячий уролог

Якщо ви помітили у своєї дитини порушення функції сечовипускання, зміну кольору, запаху та консистенції сечі, неаргументоване підвищення температури, вона жаліється на болючі відчуття внизу живота, а також на запалення зовнішніх статевих органів — обов’язково зверніться до дитячого уролога.

Дитячий уролог — це вузький спеціаліст в області діагностики, профілактики та терапії патологій сечостатевої системи дитини (хлопчиків і дівчаток).

На жаль, часто порушення сечостатевої системи у дітей не сприймаються серйозно, оскільки до певного віку нетримання сечі в будь-який час доби — це природно. Проте допустима межа для цього віку для дівчаток — 4 роки, для хлопчиків —5 років. Якщо до цього віку сечовивідна функція не нормалізується, консультація дитячого уролога просто необхідна.

Які захворювання лікує дитячий уролог?

  • різні форми патологій функціонування сечового міхура;
  • інфекції сечостатевої системи;
  • вроджені аномалії сечостатевого тракту;
  • порушення розвитку зовнішніх статевих органів.

При підозрі на які-небудь захворювання та аномалії важливо своєчасно звертатися за консультацією до дитячого уролога. З-за необхідності вам порадять інших суміжних спеціалістів, які допоможуть більш детально вирішити проблему: нефролога, хірурга, невролога та ін.

Проте довіряти варто тільки кращим і висококваліфікованим лікарям з великим досвідом роботи, які можуть знайти підхід до дитини. У Києві сьогодні відкрито багато клінік і центрів, де працюють дитячі урологи, але підійдіть до їх вибору відповідально. І пам’ятайте, що своєчасна терапія патологій сечостатевої системи в дітей — запорука, у першу чергу, репродуктивного здоров’я дитини в майбутньому.

comments powered by HyperComments