Еректильна дисфункція

Еректильна дисфункція — поняття, що включає в себе патологічні явища, які пов'язані з нездатністю чоловіка досягти і підтримувати ерекцію. Але діагноз «еректильна дисфункція» вже давно не вирок, оскільки існує величезна кількість методик вирішення цієї проблеми.

Прийнято вважати, що еректильна дисфункція у чоловіків виникає переважно внаслідок психологічних проблем, але це не зовсім вірно. Розвиток даної патології можуть спровокувати такі фактори:

  • цукровий діабет;
  • порушення мікроциркуляції крові (судинна і венозна еректильна дисфункція) і артеріального тиску;
  • гормональні порушення;
  • хронічні захворювання нирок і печінки;
  • хірургічні або травматичні ушкодження нервів;
  • шкідливі звички: зловживання алкоголем, куріння, наркоманія тощо;
  • прийом деяких медичних препаратів;
  • невдалі операції або ускладнення після хірургічних втручань на органи сечостатевої системи;
  • часті стреси, психологічні проблеми.

Симптоми еректильної дисфункції

Якщо ви помітили, що ерегований член став більш м'яким, вам складніше досягти й утримати ерекцію, знизилося або відсутнє сексуальне бажання, зник або менш яскравим став оргазм, еякуляція настає раніше ніж зазвичай і вас переслідують страхи, пов'язані з сексуальною неспроможністю, не потрібно боятися звертатися за допомогою до фахівця. Усіх цих симптомів в абсолютній більшості випадків легко можна позбутися за допомогою медикаментозної терапії.

Лікування еректильної дисфункції

Сьогодні існує безліч методів лікування еректильної дисфункції, серед яких психологічні, консервативні і навіть хірургічні. У першу чергу на прийомі у фахівця буде проведена психологічна консультація на наявність проблем у цій галузі. Потім обов'язковим буде урологічний огляд на з'ясування фізіологічних причин еректильної дисфункції.

Найчастіше для лікування даної патології використовуються методи інтенсивної терапії — медичні препарати, що сприяють утриманню крові в статевому члені, гормональні ін'єкції і трансплантації в пеніс пристроїв, за допомогою яких пацієнт може контролювати процес ерекції самостійно. Крім цього, призначають загальнозміцнюючі засоби і препарати, що підвищують потенцію чоловіка.

Головне в лікуванні еректильної дисфункції — з'ясування точної причини патології і своєчасна адекватна терапія.