Передчасна еякуляція

Передчасна еякуляція, або раннє сім'явиверження, зазвичай настає в момент або відразу після введення пеніса в піхву. Часто є причиною сексуальної незадоволеності обох партнерів, погіршення взаємин і розладів у сім'ї.

Причиною передчасної еякуляції може бути підвищена чутливість головки пеніса або занепокоєння під час сексу. Також передчасне виверження можуть провокувати різні захворювання органів сечостатевої системи.

Методи лікування передчасної еякуляції безпосередньо залежать від причини виникнення даного сексуального розладу.

У випадку, якщо дане порушення викликано не патологічними змінами в організмі, поліпшити ситуацію допоможуть наступні поради:

  • Необхідно дотримуватися дієти, виключити гостру, солону і пряну їжу, їсти більше натуральних продуктів, сирих овочів і фруктів.
  • Для зняття зайвої напруженості дуже ефективні заняття фізичними вправами.
  • Оскільки передчасна еякуляція часто є результатом тривалого утримання, намагайтеся більше займатися сексом.
  • Користуйтеся презервативами, вони знижують чутливість головки статевого члена, тому еякуляція настає пізніше.

Якщо передчасне виверження викликано яким-небудь захворюванням сечостатевої системи, медикаментозна терапія буде обов'язковою. Для того, щоб успішно лікувати порушення, необхідно уточнити діагноз у фахівця. Зазвичай для лікування даного сексуального розладу використовують комплексну терапію, яка поєднує в собі медикаментозний, фізіотерапевтичний вплив, масаж, спеціальні фізичні вправи і лазеротерапію.

comments powered by HyperComments