🔥 Сайт продається Детальніше

Планування вагітності для чоловіків

Усвідомлене планування вагітності для чоловіків так само важливо, як і для жінок.

Починати його треба за 70 днів до зачаття, адже саме стільки часу достигають сперматозоїди. Така турбота не пройде непомітно, і в подяку за неї вам скоро посміхнеться здоровий малюк.

Бег прекрасно оздоравливает все системы организма мужчины

Аналізи для чоловіків при плануванні дитини

Точно дізнатися, як коригувати своє здоров'я, допоможе попередня діагностика. Чоловікам бажано для планування вагітності дружини починати з аналізів на наявність статевих інфекцій. Деякі з них можуть опинитися в організмі побутовим шляхом і не проявлятися симптомами.

Слід також розуміти, що на весь період до зачаття малюка треба кинути шкідливі звички. Вони можуть істотно вплинути на життєздатність сперматозоїдів і їх якісний склад.

Всього лише однією викуреною сигаретою ви підвищуєте ризик зачати нездорову дитину.

Важливо здати всі аналізи при плануванні вагітності чоловікові, включаючи дослідження крові. Дані аналізи визначають:

  • групу і резус-фактор крові;
  • сумісність з дружиною;
  • відсутність гепатитів В, С;
  • приховані хвороби внутрішніх органів;
  • відсутність ВІЛ-інфекції, сифілісу.

Направлення на аналізи дає лікар, для цього достатньо лише бажання чоловіка здати їх. Дуже інформативним аналізом є спермограма, що показує можливість еякуляту зачати малюка.

Даний аналіз чоловікові при плануванні вагітності важливо здати, якщо подружжя підозрює безпліддя або хоче переконатися в здоровому складі сперми.

Частота чоловічого безпліддя, про яке говорять в останню чергу після багаторічних спроб дружини зачати малюка, становить 50%. У РФ безплідними вважаються 15% чоловіків, в Білорусії — 15%, в Україні — 14%.

Дієта для чоловіків при плануванні вагітності

Доведеться докласти зусиль і виключити зі свого меню гамбургери, пиво, будь-яке спиртне.

Не налягати на солодощі і борошняні вироби, але більше їсти свіжу їжу: помідори, шпинат і будь-яку зелень, цитрусові, солодкий перець, м'ясо риби, телятину.

Планування вагітності передбачає в обов'язковому порядку вітаміни для чоловіків. Чим вони відрізняються від жіночих?

Склад чоловічих вітамінів забезпечує повноцінне дозрівання сперматозоїдів. Для цього їм потрібні: цинк, вітаміни C, B12, E, бета-каротин.

Правильним стане прийом полівітамінних комплексів, наприклад, таких:

  1. Центрум;
  2. Оліговіт;
  3. Дуовіт для чоловіків.

Також подружжю корисно приймати фолієву кислоту (3 г./добу). Її нестача призводить до недозрівання яйцеклітини і сперматозоїдів. В організмі вона не утворюється, її можна лише доставити в нього з продуктами (шпинат, горіхи, печінка, сочевиця) або купити в аптеці.

Важливо, щоб у харчуванні чоловіки при плануванні вагітності були присутні Омега-3, 6, 9 ненасичені кислоти. Їх багато в лляній олії, риб'ячому жирі, горіхах. Надходження даних кислот необхідно і для майбутньої мами, і для тата.

Саме тому неможливо обійтися майбутнім татам без вітамінів для чоловіків при плануванні вагітності, так як з їжею стільки їх отримати нереально.

Зачаття дитини — найвідповідальніший вчинок у житті. Від того, в якому стані буде перебувати ваше здоров'я, залежить майбутнє малюка.

Від відносин між подружжям і їх звичок — моральне і моральне здоров'я майбутньої людини.