Пластика крайньої плоті

Хірургічна пластика вуздечки крайньої плоті — інвазивне втручання, яке показано при фімозі і наступному запаленні. Дітям до 13 років рекомендований внутрішньовенний наркоз. Спеціальної підготовки пластика не вимагає, відразу після процедури можна їхати додому.

Протягом двох тижнів шов обробляється антисептиками та антибіотиками, через 10-12 днів необхідно пройти огляд у лікаря.

Показання до проведення пластики крайньої плоті

Пластика вуздечки показана при патологічному природженому або набутому фімозі I-III ступеня. У ході процедури збільшується просвіт крайньої плоті і її розтяжність, з'являється можливість вирішити проблеми, викликані фімозом.

Пластика є альтернативою циркумцизії (операції по повному видаленню крайньої плоті), що дозволяє зберегти складки шкіри.

Протипоказання до проведення операції:

  1. хронічний баланопостит;
  2. баланіт;
  3. кондиломи;
  4. спайки.

Операція з пластики крайньої плоті

Під час пластики крайня плоть максимально відтягується, і надрізається. Довжина розрізу залежить від вираженості фімозу. Стискуюче статевий член кільце розтинають. Для операції використовують саморозсмоктувальні нитки. Через кілька місяців надріз і шви стають практично непомітними.

Можливі ускладнення після операції:

  • набряк;
  • запалення;
  • рецидив спайок (рубцювання).

У перші 5-6 днів після пластики сходить набряк. Для профілактики інфекцій і запалень проводиться медикаментозна терапія.

Ніхто не застрахований від рецидиву повторного рубцювання крайньої плоті і розвитку фімозу. Звичайна причина такого розвитку подій — генетична схильність пацієнта.

Як правило, пластику не проводять двічі. Рішенням для повторного фімозу може стати, циркумцизія.

Пластика крайньої плоті: ціна в Києві

Пластика крайньої плоті в Києві проводиться у клініках, що спеціалізуються на урології, андрології та хірургії, ціна операції залежить від:

  • комплексу необхідних діагностичних аналізів,
  • використовуваних матеріалів,
  • рівня клініки.

В середньому вартість операції складає 1500-2000 грн.

comments powered by HyperComments