🔥 Сайт продається Детальніше

Пластика вуздечки статевого члену

Вуздечка статевого члену — шкірна складка, що з'єднує крайню плоть пеніса і голівку. Від її довжини залежить положення статевого члену в стані ерекції. У стані спокою вуздечка відповідає за закриття голівки.

Приблизно 16% чоловіків у віці 17-25 років зіштовхуються з серйозним ускладненням періоду активного статевого життя — надривом або повним розривом вуздечки на члені.

Чому рветься вуздечка на пенісі

Коротка вуздечка на статевому члені — патологія, що супроводжується двома симптомами:

  1. під час збудження пацієнт відчуває дискомфорт через натяг тканин;
  2. пеніс згинається в бік вуздечки (вниз).

При активному статевому акті вуздечка рветься. Іноді надрив повністю вирішує проблему: після декількох днів заживання і антисептичної терапії довжина складки стає достатньою, і хірургічне підрізання вуздечки статевого члена не потрібно.

Іноді надрив призводить до інфікування рани, хворобливого запального процесу і рубцювання тканини. Зрештою шрам ще більше вкорочує вуздечку і згодом вона знову травмується.

Як усунути коротку вуздечку?

Найбільш безпечний і ефективний метод усунення проблеми — хірургічна пластика вуздечки статевого члену (френулотомія). Дана процедура збільшує довжину складки без рубців і пошкоджень.

Пластика виконується під місцевою анестезією: пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту. Під час операції вуздечка розтинають прямо-поперечним способом, а потім вшивається.

В якості шовного матеріалу застосовуються нитки, що розсмоктуються самі. Якщо патологія супроводжується фімозом, то після френулотомії хірург виконує видалення крайньої плоті і висічення рубців.

Розвиток фімозу може бути викликаний рубцюванням тканин, генетичною схильністю, вродженими патологіями або травмами статевих органів.

Операція пластики вуздечки триває близько 15-25 хвилин, після закінчення процедури пацієнта відпускають додому.

Можливі ускладнення оперативного втручання:

  • кровотечі;
  • інфікування ран.

У шкірній складці вуздечки статевого члена відсутні великі кровоносні судини, тому тривалої і небезпечної для здоров'я кровотечі операція викликати не може.

Для виключення інфікування пацієнт самостійно протягом 7-10 днів наносить місцевий антибіотик на рану.

Реабілітаційний період триває 2-3 тижні, в цей час потрібно утримуватися від статевого життя.