Викривлення статевого члена і його лікування

Патологія, при якій в стані збудження порушуються пропорції структури органу, називається викривленням статевого члена.

Походження захворювання може бути вродженим або набутим. Як правило, деформація відбувається через низьку еластичність тканин або недорозвиненість ділянок статевого органу.

Причини викривлення статевого члена

Еректильне викривлення статевого члена може проявлятися через розвиток 3 захворювань:

  1. Хвороби Пейроні;
  2. Набутого фіброзу;
  3. Вродженої деформації.

У кожному з перерахованих вище випадків уражена ділянка локалізується в білковій оболонці і викликає порушення її еластичності.

Максимальний відсоток пацієнтів, у яких діагностується хвороба Пейроні, припадає на чоловіків у віці від сорока років і старше. Часто вона виникає як наслідок порушень імунного статусу, хронічних запальних процесів, травм статевих органів, генетичної схильності.

У білковій тканині утворюється гематома, яка з часом перетворюється у фібропластичне утворення та деформує статевий член.

Набутий фіброз локального характеру — досить рідкісне явище, яке може бути викликане розривом білкової тканини (під час травми).

Іноді до локального фіброзу призводить тривалий курс інтракавернозних ін'єкцій, який спровокував запалення і рубцювання здорових тканин.

Вроджені викривлення статевого члена завжди стають причиною дискомфорту і сильно ускладнюють статеве життя пацієнта. Такі патології закладаються ще на етапі ембріонального розвитку плода і є наслідком нестачі статевих гормонів.

Захворювання дає про себе знати вже в підлітковому віці, у період активного росту: здорові ділянки розвиваються у відповідності до пропорцій тіла, а уражені залишаються незмінними.

Лікування викривлення статевого члена

Вибір методу лікування викривлень статевого члена завжди суто індивідуальний і залежить від безлічі факторів:

  • походження захворювання;
  • стадії деформації;
  • супроводжувальних процесів;
  • необхідності збереження еректильної функції та ін.
Після проведення повної діагностики, складається лікувальний план: у першу чергу знімаються запальні процеси, стабілізуються бляшки, знімається біль. І тільки на стадії ремісії застосовуються радикальні методи.

Найефективніший метод боротьби з викривленням статевого члена — операція. Під загальною анестезією, у стані фармакологічної ерекції пацієнта, хірург робить надріз у місці деформації білкової оболонки. Після накладання швів орган набуває симетричну форму.

Не терпіть неприємні симптоми: запишіться на прийом до уролога!

comments powered by HyperComments