Як обрати клініку ЕКО

Давно доведено, що не слід сліпо вірити рекламі. Це правило діє стовідсотково, коли мова заходить про вибір клініки для жінок у щасливі хвилини настання вагітності, у складних ситуаціях щодо питань гінекології або просто при бажанні залишатися здоровою і щасливою довгі роки.

Як знайти хорошу клініку

Гарне медичне спостереження — запорука правильного ведення вагітності, народження здорового і міцного малюка. При виборі медичного закладу на весь період виношування малюка слід звернути увагу на:

  1. Наявність відповідних сертифікатів та обладнання, що відповідає техніці безпеки. Обладнання повинно бути сучасного зразка, старі варіанти постачання свідчать про крайні обмеження клініки в коштах.
  2. Відгуки. Інтернет дає тільки ту інформацію, яка вигідна власникам клініки. Розпитайте у подруг, які вже народили, як вони знайшли гарний медзаклад, до якого лікаря зверталися, а якого гінеколога радять обходити стороною. Як обрати клініку у вашому місті, вам підкажуть на незалежних міських форумах.
  3. Багато приватних медичних центрів надають послуги зі здачі додаткових аналізів у своєму закладі. Чим відрізняється хороший центр від поганого? У поганому закладі вам доведеться здавати аналізи не тільки в різних лабораторіях, але і об'їхати півміста в пошуках необхідного фахівця. У хорошій клініці всі фахівці знаходяться в одному приміщенні (або комплексі), аналізи здаються за єдиним напрямом без черги, за записом, а УЗД проводять за узгодженням і за згодою пацієнта.

Як обрати клініку, щоб не пошкодувати про свій вибір? Багато сучасних закладів проводять дні відкритих дверей, на які приходять майбутні матусі, задають питання, знайомляться з персоналом, відвідують приміщення і приміряють, наскільки комфортно вони будуть почувати себе в цій клініці.

Наша порада:

  • підберіть для себе декілька відповідних варіантів;
  • відвідайте медичні центри, які вам сподобалися;
  • не бійтеся задавати фахівцям запитання, списки питань готуйте заздалегідь.

Як показує практика, приємні спогади про вагітність залишаються у жінок, які встановили дружній контакт зі своїм гінекологом. У решти — відкладаються лише картинки з великими чергами в поліклініці, болючими оглядами, неприємними розмовами.

Як обирати клініку, якщо всі установи, які ви відвідали, не відповідають вашим вимогам? Спробуйте записатися на прийом в медичний центр, який відноситься не до вашого місця проживання. Так, вам доведеться довше їхати до медичного закладу.

Можливо, в іншому районі буде знаходитися саме той гінеколог, який розвіє всі ваші сумніви, стане вам добрим другом.

Яку клініку обрати для ЕКО

Не всім жінкам вдається завагітніти за допомогою природного зачаття, деяким доводиться вдаватися до процедури ЕКЗ (екстракорпорального або штучного запліднення).

Як обрати клініку для ЕКО:

  1. Перш ніж зупинитися на конкретній установі, подумайте, наскільки вам зручно буде добиратися для неї. ЕКО — процедура, що вимагає частих візитів в медичний заклад. Якщо ви живете на краю міста, а до лікаря вам добиратися більше ніж 2 години, чи будуть для вас подібні подорожі зручними? Після ЕКЗ необхідний спокій, чим швидше ви опинитеся вдома, тим краще для вас і майбутньої дитини.
  2. Вибір клініки для ЕКО багато в чому залежить від того, якими фінансами ви володієте. Чим вищу якість обслуговування ви хочете отримати, тим більше грошей доведеться витратити.
  3. Не слід відвідувати клініку, у якої відсутня ліцензія. Хамуватий персонал, відсутність мінімальної кількості фахівців говорить про те, що справи цієї медустанови погані.
  4. Не відмовляйтеся від відвідування клініки, якщо відгуки в інтернеті вас не влаштували. У кожного своє бачення методу лікування, якщо одній парі не сподобалися фахівці, це не говорить про те, що варто цей заклад обходити стороною.

Як обрати необхідну клініку, щоб вона викликала у вас тільки позитивні емоції? Нехай медичний заклад зовні виглядає затишним, комфортним всередині. Як все-таки знайти хорошу клініку? Це питання турбує більшість представниць прекрасної статі.

У тих випадках, коли зачаття відбулося без ускладнень, жінка розслабляється, і в прекрасному настрої вирушає на пошук медичного закладу, який буде відвідувати всю вагітність. Як обрати клініку для процедури ЕКО, щоб не прогадати і повірити в можливість завагітніти в найкоротші терміни? Слід заспокоїтися, щоб зрозуміти, у ваших силах стати мамою, і перший крок на шляху до зачаття — клініка ЕКО. Пам'ятайте, що в подібному закладі до вас повинні ставитися з розумінням.

Якщо ви не знаєте, яку клініку в чужому місті обрати для ЕКО, складіть список вподобаних вами клінік, після чого зателефонуйте за вказаними номерами цих закладів. Перше враження під час спілкування з персоналом відіграє важливу роль у формуванні вашого вибору.

Задайте питання консультанту з приводу прийому жителів іншого міста, чи буде вам надаватися житло. Поцікавтеся про способи оплати, в якій валюті приймають, чи можливий безготівковий розрахунок.

Яку клініку в підсумку обрати для ЕКО? Тільки ту, в якій ви будете почувати себе впевнено і спокійно.