🔥 Сайт продається Детальніше

Фьюжн біопсія простати

Fusion-біопсія простати - це сучасний та достовірний метод діагностики патологічних процесів, що відбуваються у передміхуровій залозі. Метою цього дослідження є виявлення атипових (злоякісних) утворень у процесі переродження клітин. Високоточна результативність такої процедури досягається шляхом одночасного застосування результатів ультразвуку та МРТ у тривимірному зображенні. Завдяки технологічній прогресивності та точної інформативності ф'южн-біопсія передміхурової залози дозволяє отримати забір біоматеріалу виключно в потрібній зоні. Цими особливостями дана маніпуляція вигідно відрізняється від звичайної біопсії, тому що в останньому випадку матеріал для дослідження береться випадковим чином (всліпу).

Що показує fusion-біопсія простати

Фьюжн-методика дослідження передміхурової залози включає синхронну візуалізацію 3D-зображень органу за допомогою:

 • ультразвукового апарату;
 • магнітно-резонансна томографії.

Такі можливості надають урологу знімки простати до забору біоматеріалу в конкретній зоні. Завдяки такій скрупульозності аналізу проби на дослідження беруться:

 • точні;
 • у потрібній кількості;
 • у важкодоступних місцях.

Важливо! Fusion-біопсія простати значно підвищує шанси пацієнта у виявленні злоякісних утворень на ранніх стадіях захворювання.

Які показання для виконання fusion-біопсії передміхурової залози

Фьюжн-біопсія простати призначається у таких випадках:

 1. Спостерігаються прямі/ непрямі підозри на рак простати.
 2. При проходженні фокальної терапії.
 3. При виявленні передракового стану.
 4. При виявленні збільшених обємів простати.

Процедура допомагає не лише виявити та провести діагностику патології, а й точно спланувати найбільш ефективне лікування.

Як і коли виконується фьюжн-біопсія передміхурової залози

Ця процедура обстеження використовується для підтвердження діагнозу, попередньо поставленого на основі:

 • клінічного огляду;
 • підвищеного рівня простатспецифічного антигену (ПСА);
 • результатів УЗД/МРТ органу.

Fusion-біопсія простати передбачає наступний хід дій фахівця:

 1. Під контролем МРТ виявляються зміни у паренхімі передміхурової залози. Магнітно-резонансна томограма включає застосування контрастної речовини, щоб прицільно спланувати взяття біоптатів у потрібному місці.
 2. Під контролем УЗД одночасно здійснюється зіставлення результатів МРТ. Таким чином, фахівець виявляє сумнівну зону для отримання точних результатів біопсії.
 3. Проводиться сам забір біоптатів. Процедура здійснюється під наркозом (місцевим/ загальним).

Мультифокальна біопсія простати виконується кваліфікованим хірургом-урологом протягом 30 хвилин. Лікар-анестезіолог знаходиться поряд. Після маніпуляції пацієнт залишається під наглядом лікаря на кілька годин.

Щоб ознайомитися з наочною інформацією про те, як проводиться біопсія простати ф'южн-методом, можна відвідати офіційний сайт хірурга. Там же зібрані контакти спеціаліста та відгуки пацієнтів про сучасну мініінвазивну практику в діагностиці та лікуванні патологій передміхурової залози.

Переваги fusion-діагностики простати

До основної причини вибору даної методики під час обстеження передміхурової залози відносять отримання високоточних результатів. Імовірність виявлення ракових клітин у простаті за допомогою фьюжн-біопсії вдвічі ефективніша порівняно з класичним дослідженням.

Крім цього пацієнт отримує:

 • мінімальне інвазивне втручання;
 • безпечний забір біоптатів;
 • мінімальні ризики ускладнень;
 • безболісну діагностику.

Середня ціна на fusion-процедуру складає 11 000 грн. Вартість включає:

 1. Діагностику та забір біоматеріалу.
 2. Місцеву/ загальну седацію (за бажанням пацієнта).
 3. Супровід лікаря-анестезіолога.
 4. Гістологічне дослідження біоптатів.

Зробити біопсію передміхурової залози в такий спосіб можна лише у кількох клініках України. Наприклад, її виконує онкохірург, уролог Соснін Микола Дмитрович в інституті урології у Києві. Ця процедура допомагає точно діагностувати пухлини простати різного ступеня складності. Біопсія передміхурової залози також ефективна у профілактичних цілях. Подбайте про своє здоров'я вчасно!