🔥 Сайт продається Детальніше

Соснін Микола Дмитрович

Сучасна медицина була б неповноцінною без лапароскопії та ендоскопії. Завдяки використанню високих технологій в урології можна досягти стійкого результату з мінімальним ризиком патологій. Ендоскопічні дослідження вимагають високої точності та великого досвіду спеціаліста.

Переваги ендоскопічних методів лікування:

  • Ефективність та результативність.
  • Мінімальний травматизм та швидке відновлення.
  • Естетичний ефект.

Соснін Микола Дмитрович – доцент кафедри урології НМАПО імені П.Л. Шупика, лікар-уролог відділення ендоскопічної урології та літотрипсії ДУ "Інститут Урології НАМН України", онкохірург. Біографія лікаря здебільшого пов'язана з медичною діяльністю. Понад 20 років він виконує найскладніші хірургічні втручання, керуючись власними знаннями та досвідом зарубіжних фахівців. За цей час лікар отримав визнання на рівні України. Відгуки пацієнтів свідчать не лише про високий медичний професіоналізм фахівця, а й про його високі моральні якості.

Онкохірург працює у Києві в Інституті Урології НАМН України у 4 урологічному відділенні, яке знаходиться в 1 корпусі на 7 поверсі і один із небагатьох, хто виконує Fusion-біопсію простати.

Напрями, на яких спеціалізується лікар-уролог вищої категорії:

  • Вроджені патології розвитку (подвоєння нирок, гідронефроз, синдром Циннера та інші).
  • Хвороби органів сечостатевої системи (аденома, ДГПЗ простати).
  • Онкоурологія (діагностика та лікування раку нирок, сечового міхура та простати).

На рахунку у лікаря понад 6480 успішних ендоскопічних та лапароскопічних операцій. Маючи великий досвід стажування у сучасних та професійних зарубіжних клініках, дотримуючись високих стандартів медицини, лікар якісно здійснює лікування урологічних захворювань будь-якої складності.

Для досягнення результативного лікування онкохірург керується:

  • Європейськими та вітчизняними протоколами з діагностики та лікування пацієнтів з урологічними патологіями.
  • Досвідом європейських клінік та лікарів, які є професіоналами в ендоскопічній та лапароскопічній урології, а також власними надбаннями.
  • Регулярним стажуванням у зарубіжних країнах.

Користуючись напрацюваннями лідерів сучасної урології, Микола Дмитрович створив свою методику лікування, яка ґрунтується на високій якості, ефективності та безпеці. Це дозволяє забезпечити пацієнтів в Україні якісною та професійною медициною, а також допомагати хворим на рівні західних країн.

Від вибору фахівця залежить шлях до одужання та безпосередньо результат. Вибравши Сосніна Миколу Дмитровича, Ви отримаєте якісну діагностику та професійне лікування, яке відповідає світовим стандартам.