Лікування аденоми простати лазером

Аденома простати, або доброякісна гіперплазія передміхурової залози, є однією з найбільш поширених хворіб чоловічої статевої сфери, найчастіше розвивається у чоловіків після 40, коли в організмі починаються клімактеричні зміни, спостерігається дисфункція передміхурової залози, виражена ущільненням тканини простати і збільшенням її розміру.

Найбільш сучасним способом лікування аденоми простати є терапія лазером. Його перевагою є мінімальне число протипоказань і можливих ускладнень, особливо пов'язаних з ризиком кровотечі.

Хоча використання лазерної енергії в медицині повністю не вивчено, воно є чудовим полем для розвитку нових методик терапії, оскільки позитивно зарекомендувало себе в лікуванні ряду захворювань.

Лазерний промінь зеленого кольору впливає виключно на тканини простати, не зачіпаючи інші. Під зоною термічного впливу утворюються тромбовані судини, тому розвиток кровотечі виключено, що часто трапляється під час традиційного хірургічного лікування.

Операція проводиться під місцевою або спинною анестезією. Після пацієнт добу перебуває під наглядом лікарів, потім його відпускають додому з сечовим катетером (встановлюється не більше ніж на 24 години).

Лазерна хірургія при аденомі передміхурової залози забезпечує швидке позбавлення від неприємних симптомів захворювання, хворобливе сечовипускання може спостерігатися від 2-3 днів до кількох тижнів.

Лазерне лікування при аденомі простати показано пацієнтам будь-якого віку, крім того вона дозволяє зберегти дітородну і сексуальну функцію чоловіків, а до роботи і звичного ритму життя можна повернутися вже через кілька тижнів після операції.