🔥 Сайт продається Детальніше

Народне лікування молочниці у чоловіків

Лікування молочниці у чоловіків обов'язково має проходити під керівництвом профільного лікаря, проте в якості допоміжних засобів цілком можуть виступати народні засоби.

Зараження молочницею у чоловіків нерідко викликає необхідність поєднувати класичну протигрибкову терапію з дієтою та домашніми засобами. Народне лікування молочниці у чоловіків в першу чергу починається з цілющих трав, рослин і відварів на них.

Молочниця у чоловіків лікується наступними народними засобами:

  • ромашка;
  • календула;
  • ялівець;
  • евкаліпт.

Кілька столових ложок ромашки, заварених окропом, необхідно настоювати 2-4 години, а потім обробляти уражені кандидозом ділянки.

Компоненти ромашки здатні стримувати розмноження грибка, знімати свербіння і набряклість.

Терапія травами — допоміжна частина лікування молочниці. Обов'язково відвідайте уролога.

Календула та листя евкаліпту використовуються при гострому протіканні захворювання, а також для зовнішньої обробки. А ось відвар з настояних плодів ялівцю необхідно приймати всередину по 1 столовій ложці до 3 разів на день.

Молочниця у чоловіків на члені ефективно лікується і за допомогою ванночок. Для цього знадобляться 2 ємності для гарячої та холодної води, розведеної трав'яними настоями.

У кожній ванні потрібно проводити по 2-3 хвилини. Така контрастна терапія підвищить імунітет слизової, і надасть знезаражувальну дію.

Ні в якому разі не проводьте самостійної терапії молочниці, оскільки це загрожує розвитком хронічної форми даного захворювання.